Firma BUD-WIERT.pl wykonuje usługi w zakresie naprawy kominów oraz diamentowej techniki wiercenia w betonie, rozwiercania przewodów kominowych, kompleksowych napraw kominów, cięcia w betonie metodą otworową. Otwory wykonujemy wiertłami koronowymi w betonie zbrojonym, kamieniu, cegle i innych materiałach wykorzystywanych w budownictwie.

Przewierty i wiercenie w betonie przeprowadzamy metodą bezudarową i bezpyłową (na mokro lub sucho). Posiadany przez nas wysokiej klasy sprzęt, umożliwia wiercenie otworów o dużym zakresie średnic i głębokości.

Nowoczesne wiercenie w betonie pozwala nam szanować czas inwestora oraz wykonywać prawie każde zlecenie związane z przewiertem mieszkania, budynku, wiaduktu czy mostu.

Przewierty możemy wykonywać pod dowolnym kątem od podłoża.

Wykonujemy otwory dla instalacji:
– wodnych,
– kanalizacyjnych,
– grzewczych,
– gazowych,
– klimatyzacyjnych,
– wentylacyjnych,
– elektrycznych,
– otory do montażu kotew,
– otwory technologiczne,
– pobieranie próbek,
– kominowych.

Dostępne średnice oraz ceny znajdziesz tutaj.

Ponadto specjalizujemy się w rozwiercaniu przewodów kominowych dowolną techniką ( łańcuszkowo, diamentowo (od dołu), diamentowo wiertnicą (od góry). Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa oraz przewodów kominowych, więcej o naszych usługach i technologiach dowiesz się tutaj.

Frezowaniem kominów zajmujemy się od ponad 15 lat, nikt nie pobije naszego doświadczenia!