Oferta

– Oferuję profesjonalne kamery do monitoringu przewodów kominowych.

– Kamery tego typu niezawodnie działają od kilku lat w naszej firmie i przez ten czas odpowiednio dopracowaliśmy wszystkie szczegóły.

– Sama kamera jest odporna na uderzenia oraz sadzę co jest bardo istotne przy monitoringu kominów posiada szerokokątny obiektyw oraz bardzo dobre i mocne podświetlenie diodami podczerwieni (ponad 20 diód) które w zupełności wystarcza w ciemnym kominie.

– Kamera oraz monitor działają w trybie kolorowym, gdy jest ciemno kamera automatycznie włącza swoje podświetlenie i przechodzi w tryb B/W by jakość obrazu podświetlanego podczerwienią była jak najlepsza. NOWOŚĆ! W ofercie posiadamy też kamery w opcji pracy w pełnym kolorze.

– Bez problemu zmieści się do większości przewodów kominowych gdyż ma około 7cm średnicy.

– Zastosowane monitory to LCD a nie byle jakie telewizorki lampowe, istniej możliwość wyboru (od 7′ do 15′ ).

– W standardzie posiadają złącza sygnału AV tak by kamerę podpiąć np. pod: laptopa lub jakiekolwiek inne urządzenie do rejestrowania obrazu.

– Kamera znajduje się w aluminiowej walizce, instalacja posiada odpowiednie zabezpieczenia przed np. odwrotnym podłączeniem akumulatora itp.

– Akumulator wystarcza na wiele godzin pracy urządzenia.

– Na kabel naniesiony jest pomiar wysokości, długość kabla zazwyczaj wynosi 20m i taka długość w zupełności wystarcza ( może być inna na życzenie).

– Kamerę można oglądnąć po wcześniejszym umówieniu w Tarnowie i okolicach.

– Udzielam gwarancji na działanie takiej kamery.

– Przed zamówieniem proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów, dostawa kamery trawa do 14 dni roboczych.

– Kawałki folii widoczne na zdjęciach to po prostu nie oderwane kawałki opakowania, oczywiście wszystkie podzespoły są fabrycznie nowe.